Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: VovaZiLvova(Вова зі Львова)
Форумы HomeNet.kr.ua > Увлечения > Музыкальный Терминал
Хитман

Какое ваше мнение о етом исполнителе кто не слышал не одной песни вот вам парочку..
VovaZiLvova-Гарячі танці
VovaZiLvova-Вова зі Львова smile.gif
yurajedi
Стебный и смешной чувак, очень ржачный, украинский ответ Али Джи))
Fuzzy
:
(yurajedi @ 18.07.2006 - 23:53 pm) *

Стебный и смешной чувак, очень ржачный, украинский ответ Али Джи))

Полностью согласен. У парня талант и он его очень достойно использует.
Actepix
можно так сказать что новый прорыв на нашей сцене, думою его нескем низя сравнить из наших артистов. Если ест у кого-то еще какието песни - вылаживайте.
КсюШка
О Б А ЖА Ю!!!!!!!!!!!!......он прикольный и у него классные песни и я смело могу согласится со всеми кто отметился здесь до меня...... wub.gif

Fuzzy
А еще с ним деффушки прикольные состоят, так сказать, в творческом коллективе... Не будем приуменьшать их роль. smile.gif
Da1veR
прикольный ! но мне не очень нравится. smile.gif
Хитман
VovaZiLvova-(Мій район)Сихів.wav good.gif
yurajedi
о, мэн, да ты фанат, я погляжу... продолжай в том же духе ! smile.gif
Stradik
Хоть я не люблю рэп, но чувак продвигает украинский рэп. Ничего особенного в нём нет, но раз его слушают значит чем то привлёк к себе внимание.
НеПро
Его не слушаю его показывают по М1))

моё мнение таково,песни его мне не нравяться,рифмует слабенько,ид на недельке загнался,написал текст на украинском,но с офигенными рифмами а не с "мама-папа ,модно- прыколько".
Клип про раён его понравился,грамотно сделано.

уважение за то что хоть как то двигает культуру.

Так вот
Mam
:
(Stradik @ 19.07.2006 - 18:46 pm) *

Хоть я не люблю рэп, но чувак продвигает украинский рэп. Ничего особенного в нём нет, но раз его слушают значит чем то привлёк к себе внимание.

Аналогічно. Реп - не моє. Але якщо людям подобається - нехай слухають. Можливо, завдяки Вові побільшає прихильників укр.мови
yurajedi
:
(НеПро @ 19.07.2006 - 17:54 pm) *

Его не слушаю его показывают по М1))

моё мнение таково,песни его мне не нравяться,рифмует слабенько,ид на недельке загнался,написал текст на украинском,но с офигенными рифмами а не с "мама-папа ,модно- прыколько".
Клип про раён его понравился,грамотно сделано.

уважение за то что хоть как то двигает культуру.

Так вот

Чувак, да какую культуру он двигает? Он тупо комик, я ж говорю - как Али Джи, а не хип-хоп артист.
Хитман
Інтерв'ю з Вовою зі Львова.
Примітка головного редактора:
Багато-хто кричить, що Вова - це "підкидний" націоналіст, що він просуває "ніґґєрську культуру". Так от, що я хочу сказати, любі шовіністи та антиглобалісти. Кожна держава має цінувати власні традиції та усіляко захищати свою самобутність, але не шляхом винищення чи приниження інших. Якщо ти націоналіст, маєш просувати своє, а не руйнувати інше.
Колись пересікаліся шляхі з Вовою і, повірте на слово, це справжній українець, що не цурається ні мови, ні національної самобутности.
Але перейдемо до інтерв’ю...
- Хоч на дворі вже давно 2006 рік і час підбивати підсумки минулого року, можна сказати, пройшов, та все ж, що тобі приніс 2005 рік, наскільки він був вдалим для тебе, і чи хотілося б щось змінити?

2005 був прекрасним роком мого життя! Я закінчив студіювання в інституті Кіно і Телебачення, став ведучим хіп-хоп хіт-параду на М1 і таким чином цілком перейшов у доросле життя. Літом побував у Польщі на концерті Snoop Dogg 'a - одного з моїх улюблених виконавців, а також вперше в житті відвідав Чехію, зокрема Прагу і Карлові Вари. Прекрасний Рік за всіма показниками. Кращим буде хіба-що 2006!

- За кілька ефірів твій хіт-парад справді почали дивитись "і дорослі і діти", він подобається всім "від Кувалдіна до Васі Фролової ", неординарний, веселий і неповторний ведучий, в оточенні чарівних дівчат, одразу припали до душі глядачам. Якби не було VovuZiL'vova, то рано чи пізно його б вигадали. Та от ти з'явився на екранах, і тепер постає питання, де ж раніше був VovаZiL'vova, чим займався?

До 16 років жив у Львові. (Несамовите місто! Тим, хто там не був, обов'язково треба його відвідати! Після школи (яку я закінчив з однією трійкою з хімії) збирався їхати у США, грати баскетбол. Трошки не склалось. Моя тодішня дівчинка їхала в Київ вступати до Інституту театрального мистецтва ім. Карпенка Карого, я поїхав за нею. Вступив до пана Поплавського (привіт Вам, і ще раз дякую!), 5 років повчився, (з дівчиною, до речі, розійшлись ще під час вступних іспитів. За рік вона одружилась, ще за рік народила дитину smile.gif а потім, в наслідок великої кількості самонавіювань, позитивного світосприйняття, чіткого розуміння того, Що хочеться робити, таланту і прагнення його реалізувати, я опинився там де я зараз знаходжусь.

- Ти вже звик до Києва чи ше сумуєш за Львовом? Часто буваєш в рідному місті?

Звик. Як-не-як шостий рік я вже тут. За Львовом не сумую, просто Люблю там знаходитись. Їжджу до друзів та родичів на дні народження, на хіп-хопові імпрези, коли запрошують, і час від часу, коли щось в Києві починає напрягати - я їду до Львова трошки заспокоїтись, відпочити і поспілкуватись з рідними.

- Можеш порівняти мрії, плани, погляди на життя VovuZiL'vova, який тільки вирішив лишити рідне місто і перебратись до столиці, і мрії та погляди теперішнього VovuZiL'vova, популярного ведучого міжнародного музичного телеканалу М1? Щось змінилось?

Порівняти... Деякі мрії я втілив в життя, зокрема що стосується власної хіп-хоп передачі на М1. Натомість з'явились нові мрії. Про сольну кар'єру, про можливість викликати у людей позитивні емоції, про самовдосконалення і розвиток, про гармонію з собою та світом навколо. Планую втілити всі ці мрії в життя. Більше того, я навіть роблю конкретні кроки для цього! Погляди теж змінились. Я читаю багато літератури з особистісного розвитку, проходжу через різні життєві ситуації, знайомлюсь і спілкуюсь з людьми, спостерігаю за собою і ними - все це змінює мої погляди. Переважно в той бік, який мені подобається більше.

- Ти-зірка, і для когось VovаZiL'vova - людина, на яку стараються бути схожим, а з кого сам VovаZiL'vova бере приклад, якщо не зараз, то, можливо, раніше, в дитинстві?

Дякую за зірку. Я намагаюсь брати не тільки приклад, а взагалі те хороше, що помічаю в людях і чого немає в мені. Риси характеру, позитивні звички, погляди на життя. У Мами вчуся вміти у всьому бачити щось хороше. Ще в когось - ще щось smile.gif

Наразі в твоєму розпорядженні півгодини ефіру, а якщо б твоїми були 24 години на добу? Яким би був телевізійний канал VovuZiL'vova?

Це буде хороший телеканал! Інформаційно-розважальний. Молодіжний. Діти дивитимуться його, бо їм хочеться бути дорослішими, а дорослі, бо їм хочеться відчувати себе молодими. Тільки позитивні новини. Хороша музика. Хороші передачі. Хороші фільми і мультфільми. Все без вульгарності (попри те, що це так добре продається), сучасною українською мовою і з аудиторією, яка дивитиметься цей канал з будь-якої причини, але тільки не через те, що їй нема більше чим зайнятись.

- За твоєю роботою спостерігають мільйони глядачів, а от як і де VovаZiL'vova любить відпочивати? Де тебе можна зустріти в житті?

Серйозно, мільйони??? Бо я навіть не впевнений, що моїх глядачів так багато. Я намагався з'ясувати це, але мені ніхто не каже навіть приблизні цифри... Я не любитель тусуватись в клубах. Проте інколи я там буваю. Люблю відпочивати вдома в друзів. Влітку на природі. Намагаюсь щоб відпочинок був активним. Інколи вдається. Де мене можна зустріти?.. В зал тренажерний ходжу, але з самого ранку, тому там мене навряд чи хтось зустріне...В баскетбол граю, коли тепло на вулиці.

- Яку музику слухаєш вдома, по дорозі на роботу..? Хто з українських виконавців тобі подобається?

Окрім хіп-хопу (а його насправді д-у-ж-е багато і він д-у-ж-е різноманітний, повірте) я намагаюсь слухати різну музику. З українських - ОЕ, Руслана, Тартак, ТНМК, Плач Єремії, Піккардійська Терція, Марія Бурмака, Скрябін, Неон... Нових хороших гуртів багато з'являється. Я тішусь за українську музику. В нас все добре і з часом стає ще краще!

- Часто проводиш час, читаючи книжки? Які твої улюблені письменники? Серед них є українські? Твоє ставлення до сучасної української літератури? Серед відомих людей дуже популярним стало написання книжок, ти сам над цим ніколи не задумувався?

Намагаюсь щодня читати. Виходить по різному. На даний момент улюблений - Ніл Доналд Уолш. Його книжку "Бесіди з Богом. Незвичайний Діалог" я щойно перечитав вдруге. Це ще одна книжка, що змінила моє життя. З українських письменників, мене, як і багатьох вразив і захопив Любко Дереш зі своїми "Культ" та "Поклоніння ящірці". Планую ознайомитись з творчістю Андруховича, Іздрика та Жадана. Десь два роки тому ДУЖЕ мене пропер (інакшого слова не підберу) Тарас Григорович. Те, що у школі примусово вчилось - то таке. Коли мені самому захтілось його почитати - я читав і був вражений. Люблю Шевченка. Є і в мене кілька ідей щодо писанини... Але наразі я реалізовуватиму ідеї щодо музиціювання.

- В житті, по роботі, мабуть, доводиться знайомитись з різними людьми, на що ти найперше звертаєш увагу при знайомстві з людиною? Що цінуєш в людях? Справжній друг, для тебе, це-...

Під час розмови, я просто розумію: цікаво мені спілкуватись з людиною чи ні. Резонують думки людини з моїми чи ні. Потім роблю висновки. В людях ціную те, що ціную і в собі: прагнення до розвитку і самореалізації, позитивне світосприйняття...
Справжні друзі - нагодують, якщо пусто у пузі,
Справжні друзі - заспокоять, якщо я у напрузі. (рядки з моєї пісні "Справжні друзі" Текст всієї пісні друкувати не буду, але це два з багатьох критеріїв.

- Ти називаєш себе національно-свідомим патріотом. Що в твоєму розумінні націоналізм, патріотизм?

В якійсь енциклопедії вичитав, що націоналіст - це людина, що ставить інтереси свого народу вище за інтереси інших народів, не завдаючи при цьому ніякого клопоту іншим. Чи якось так... З патріотизмом щось подібне. Якась елементарна повага до традицій, предків, сучасників. Загальнолюдські поняття по відношенню до своєї Батьківщини. Просто багато-хто спекулює багато-чим, внаслідок цього, багато-чого втрачає своє первинне значення... Але врешті-решт, кожному своє, і кожен обирає для себе, яких думок і поглядів притримуватись.

- Цікавишся суспільно-політичним життям в Україні?

Цікавлюсь. Я ж національно-свідомий патріот!

Як ставишся до таких явищ, як конфлікти і суперечки з приводу визнання воїнів УПА, sms-референдуму про надання російській мові статусу другої державної мови в Україні?

Конфлікти і суперечки були і будуть доти, доки люди не зрозуміють, що єдине істинне, що є - це ЛЮБОВ! Але це тема інакшої розмови В контексті даного питання, я намагаюсь, знову і знову, ставитись до ВСЬОГО спокійно. СМС мені приходили, але я ніц нікуди не відсилав. Проте, я Не хочу, щоб російській мові надавали статус другої державної мови! Я вважаю що нам це Не потрібно! Хіба-що після того, як Росія надасть аналогічний статус нашій солов'їній!

- Наприкінці хочеться спитати про плани на майбутнє, коли вже нарешті VovаZiL'vova представить свій обіцяний сенсаційний проект? Можливо привідкриєш хоч кілька таємниць?

Це буде скоро. Скоріше, ніж хтось міг би подумати. Просто даю трохи часу Тартаку і пацанам з ТНМК, аби ще поїздили з концертами, і продали кілька примірників своїх платівок. БО, коли Вова зі Львова випустить свій дебютний альбом, то хлопчики й дівчатка, а також їхні мами і тати будуть слухати/дивитись/ходити на концерти до Вови зі Львова, а не до когось іншого! Зовсім маленькі діти і так обожнюють мою програму, а оскільки бабусі з дідусями бавлять тих маленьких дітей - вони теж будуть любити Вову зі Львова!

- Що VovаZiL'vova хотів би побажати нашим читачам і своїм прихильникам?

Проживайте життя так, щоб кожного наступного дня ви не шкодували про день попередній. Любіть себе і тих хто навколо вас, бо, як би банально це не звучало, насправді, нічого важливішого в цьому житті НЕМАЄ! Мир.

www.sumno.com

Fuzzy
Главное, что человек с головой. И что все его достижения - результат работы, в первую очередь, над собой, а не спонсорская помощь и связи богатого дядьки...
foggy
не очень нравился.. раньше вообще на него внимания не обращал. но случайно посмотрев клип Мій район (Сихів) он мне понравился..хотя за реппера его не считаю...
Fuzzy
:
(foggy @ 20.07.2006 - 20:02 pm) *

не очень нравился.. раньше вообще на него внимания не обращал. но случайно посмотрев клип Мій район (Сихів) он мне понравился..хотя за реппера его не считаю...

За тру-рэппера - да. Это не рэппер, это - артист... wink.gif
Dimon
Изысканый бред... ИМХО
ShArK
Смотреть можно, но не слушать)
Яца
не блещит супер ИНТЕЛЕКТУАЛЬНЫМИ текстами но умеет веселить публику за это респект!!!!!такие на сцене тоЖ нужны
4ok
:
(Dimon @ 20.07.2006 - 21:11 pm) *

Изысканый бред... ИМХО

Бред?! Норм!
А шо, Кобзон лутше??

yurajedi
:
(4ok @ 27.07.2006 - 12:44 pm) *

Бред?! Норм!
А шо, Кобзон лутше??

Давай поразмыслим, сравни уровень текстов Кобзона и его вокал в советском периоде творчества певца, и нынешнего Вову Зи Львова.. Не сравнивай, как грицца. smile.gif
Солнцее
Я его вообще не переношу! похож на явного отморозка, песни никакие (тяжело даже назвать песнями), рэп читать не умеет, вобщем отстой полный! crazy.gif
мое имхо
Dimon
4ok, Кабзон тут при чем? о0
:
рэп читать не умеет, вобщем отстой полный

:
Лучшебы он Пушкина читал

8)
VinT
Щира правДА!
di NAT: Ваша улюлена група?
VovaZil'Vova: Океан Ельзи.

_Fau$$t_: Какие из русских рэп групп тебе нравятся и с кем хотел бы выступить???
VovaZil'Vova: смокі, каста, а виступати і самому нормально

di NAT: Чи згодні ви з тим що Океан Ельзи найкраща група????
VovaZil'Vova: Див. попередню відповідь. ;)

WNClan: який у тебе e-mail?
VovaZil'Vova: Всі пропозиції, побажання, прохання crazyhoop@ukr.net

Max and Max: Братішка привіт тобі від справжніх пацанчиків!!!!! Чому в твоїй програмі так багато 50centa крутиш??? я терпіть його неможу і всіх його друзяк!!!
VovaZil'Vova: Має концерт у Києві, хочу розігрівати, мушу якось пропагувати його музику.

Настя: Дуже цікаво було про побіг з дому. Можна детальніше? :)
VovaZil'Vova: Ніколи не повторюйте такого. Наші батьки на таке не заслуговують.

di NAT: Чи читаєте ви книги????
VovaZil'Vova: читаю книги з самовдосконалення і розвитку

ТарМакс: Вова, привіт, як ти ставишся до творчості таких гуртів як Тартак, ТНМК, Скрябін?
VovaZil'Vova: всіх їх поважаю, часом слухаю

HempMan (West Side of U.A. ): Здоров Вова класна репачина!!!! я з Рівоного в нас є група я написав назву в дужках. Як можна пробитись.. Що ти можеш порадити???
VovaZil'Vova: Можу порадити хорошу музику, яка буде подобатися не тільки вам, але й максимальній кількості людей окрім вас.

Маша Двор-кая: Вова ти мріяв у дитинстві стати зіркою? З ким би хотів більш заспівати разом з Іриною Білик чи Тетяною Булановою?
VovaZil'Vova: Мріяв. А заспівати - ліпше з Ані Лорак.

Данилюк Назар і Гавришук Іван з Ковеля: Ми хочемо податись в реп і у нас є талант,розкажи як це зробити
VovaZil'Vova: spo4atky po4utajte pary knuzhok z postanovku i dosiagnennia cilej, a potim vukorustajte te wo diznajetes' na praktuci. bez prikoliv!

di NAT: Добрий день! Коли плануєте випустити сольний алюбом?
VovaZil'Vova: Сольний альбом вийде до 750-річчя Львова, на початку осені.

WNClan: чи чув ти колись реп зі славетного міста Чернівці?
VovaZil'Vova: Ні, але пацани звідти запрошували мене на фестиваль.

Redman: кому из зарубежных исполнителей отдаеш предпочтение , и есть ли кумиры среди них
VovaZil'Vova: bagato vsih slyhajy. kymuriv nema, hiba-wo Pac misciamu...

Дима: Когда вы собираетесь выпустить новый клип?
VovaZil'Vova: Через тиждень.

Данилюк Назар і Гавришук Іван з Ковеля: Чи продюсуватуватимиш ти нас якщо ми читаємо кльово реп
VovaZil'Vova: Всі питання, що стосуються продюсування: спочатку розкручую себе, а потім допомагаю іншим.

Маша Двор-кая: Що любите похрумкати? Вова ти відав би перевагу грошам чи почуттям?
VovaZil'Vova: Їжу, особливо коли голодний. Гроші чи почуття - не думаю, що ці поняття варто змішувати.

TDIMECS: RESPECT MISTER FRANKOVSK Z TOBOY! ETO PRAVDA CHTO 50 CENT 15 06 V MOSCVE
VovaZil'Vova: Ні, він 02 червня в Москві, а третього - у Києві.

Сєрж: Дак твій альбом уже у продажі чи як?
VovaZil'Vova: po4atok oseni. todi byde v prodazhi

Гаврик(Львів): Йой! Як щодо позиціювання себе як продюсера? Що потрібно щоб підписати з тобою контракт ?
VovaZil'Vova: Gavruk, jakwo nic ne zminutsia, za kil'ka rokiv zrobliy label, i todi bydem wos' vuriwyvatu! mur

volik: як сам оцінюєш свій виступ на Таврійських?
VovaZil'Vova: Все відносно. Як на перший раз - файно.

DED_ZAPADLO: Які твої враження від Таврійських ігор ?
VovaZil'Vova: vse syper. porvalu vsih jak i planyvalu!

FLYER MC: ПРИВІТ ЯК СЯ МАЄШ!! А ТИ ТИПУ ДІТВЕЛВ НЕ ХОЧИШ СОБІ ЗАМУТИТИ, ЧИ ЯК?
VovaZil'Vova: mozhe kolus' i zrobliy

Маша Двор-кая: В тебе є дівчина? Якщо я гарно співаю, я можу заспівати з вами?Хочу дуже!!!
VovaZil'Vova: a tu v kujevi? bo mu v kujevi puwemos'. na crazyhoop@ukr.net puwu jakbu-wo

Юрій: Ти читаеш в клубах, якщо так, то в якому?
VovaZil'Vova: В кого вистачає грошей - там читаю.

Сєрж: Подерев*янського слухаєш?
VovaZil'Vova: 4as vid 4asy

Andru Reper!: Вова Я твій фанат!!! Когоз Реперив ти більше всього поважаешщ??
VovaZil'Vova: 2pac, kanye west, nas, jay-z, b.i.g. i we kypa vsih

Emi: Вова, це правда про побіг з дому?
VovaZil'Vova: ja tak nikydu i ne vtik, prosto v wafi zahovavsia na pary godun... dyrnyvata istorija... :)

WNClan: яким чином тобі можна відправити свої демо-веррсії?
VovaZil'Vova: na crazyhoop@ukr.net

анюта: Скільки тобі років та скільки ще плануєш репувати?
VovaZil'Vova: 22,5. Поки буде репуватись!

J!NJ1R: У тебя есть официальный сайт?
VovaZil'Vova: poku nema, skoro byde

di NAT: Посміхніться : )
VovaZil'Vova: :)

Den: Навіщо так відверто під дурноватого Емінема косиш у кліпі?
VovaZil'Vova: ce bylo ne special'no, ale ja ne vvazhajy jogo dyrnyvatum.

FLYER MC: ВОВА А ТИ ОТРИМАВ МОГО ЛИСТА ЧИ ТИ МИЛО НЕ ЧИТАЄШ?
VovaZil'Vova: 4utajy, ale jakwo na dniah lust byv to we ne 4utav.

J!NJ1R: Со скольки лет ты читаешь рэп?
VovaZil'Vova: z 11 klasy

Andru Reper!: Як Життя!!!!!!!!!!??????
VovaZil'Vova: fajno!!!

Сєрж: Коли буде наступний кліп?
VovaZil'Vova: 4erez tuzhden'

sailens: Будешь выступать на разогреве у 50 Cent'a? : ) Как относишся к его творчеству? Как относишся к его диссам на других реперов?
VovaZil'Vova: zaraz ce putannia vuriwyjetsia. dew4o podobajetsia, diss'u ne podobajytsia.

Anya911: як ти ставишся до пропозиції введення російської мови як другої державної?Це ж гидко))
VovaZil'Vova: ja ne pidtrumyjy ci bzdyru

di NATka: Які альбоми Океану Ельзи ви маєте???
VovaZil'Vova: ostannij, ale vsi podobajytsia

Сєрж: Дністрового читав?
VovaZil'Vova: we ni

di NATka: Як вам зйомки першого кліпу???
VovaZil'Vova: vse fajno ale holodno bylo jak menta znimalu...

HempMan (West Side of U.A. ): Подякував!!!!!!!! Мир!!!!!!!!! хто не любить нашу украйинську мову той для мене полюбому або свиня або корова!!!!!! гггггг золоти слова!!!!
VovaZil'Vova: :) til'ku ne hto ne liybut', a hto na neji zhene! to rizni re4i. ja bagato-4ogo ne liybliy, ale ne goniy

Redman: Де можно скачати останні твої хіти ?
VovaZil'Vova: ostanni hitu? :) des' v neti je, ale kraw4e do4ekajsia al'bomy

Юра: Чи не забагато пафосу для артиста,якого розкручують з однієї пісні?
VovaZil'Vova: ni, normal'no, za tuzhden' byde dryga.

Стас: Какие отношения у тебя с Потапом?????
VovaZil'Vova: po-riznomy. ale zagalom normal'ni

J!NJ1R: Ты знаком с New'z'Cool'ом?
VovaZil'Vova: tak, razom na tavrijskuh bylu

di NATka: У чому сенс життя?
VovaZil'Vova: ce serjozna wtyka: mu vsi apriori je doskonalumu, ale mu pro ce zabylu. treba tak prozhuvatu zhuttia wob povernytus' do togo stany. ne statu kraw4um, a vlasne povernytus' do togo po4atkovogo stany! :)

FISHBONE: yo yo yo, А сколько ты закончил класов?!
VovaZil'Vova: 7

Гаврик(Львів): Розкажи про свій альбом? Чи залучав ти до роботи ще якихось музикантів, можливо друзів-реперів зі Львова?
VovaZil'Vova: odun lvivskuj pacan4ik Adrian zrobuv polovuny myzuku na al'bom. vin byde klasnum, z riznum hip-hop'om. veselum i serjoznum.

Роксолана: Привіт,Вова!Ти класний,але чомусь твій кліп схожий на Емінів.Може варто придумати власний стиль.Дай відповідь,прошу тебе!Маєш класний голос.
VovaZil'Vova: Дякую. Багато хто каже, що кліп подібний на Емінема. Емінем - то пацанчик, який зробив все дуже правильно. Ми рівняємось на тих, хто все робить правильно.

WNClan: пишу до тебе втретє- яким чином до тебе можна відпрравити свої демо-версії?
VovaZil'Vova: На e-mail crazyhoop@ukr.net

al: Як ти поав на M1?
VovaZil'Vova: prujwov, skazav wo ho4y robutu hip-hop show. 4erez rik dalu mozhluvist i ja nejy skorustavsia

Я: Де ти так навчився бєса гнать?
VovaZil'Vova: mama nav4ula

Toxa: какая у тебя машина?
VovaZil'Vova: ja v kinci roky jiji kypyvatumy. cadillac escalade

YURA: що Ти слухаєш крім хіп-хопу та репу??
VovaZil'Vova: jazz, drum'n'base, pop, rock, lounge, bagato vsiogo...

di NATka: Що ви ціните людях?
VovaZil'Vova: pragnennia bytu horowumu

Max and Max: Wu-Tang, DMX, NAS, ONYX, 2PAC, B.I.G. , Ice Cube. Продовжи список......
VovaZil'Vova: kanye west, common, talib kweli, warren g...

Надюха: Слушаеш ли ты рок. Если да- какой
VovaZil'Vova: riznuj, konkretno nikogo ne nazvy, bo slyhajy ne special'no a jakwo des' zvy4ut'

Rep-er: Які машини ти полюбляеш??
VovaZil'Vova: bentley continental gt, cadillac escalade, shevy impala... koro4e standartnuj rap-nabir:)

Sp0wN&A1ena: Привет Вован!У тебя есть любимая?Если есть то роскажи о ней!И когда выйдет твой первый альбом?
VovaZil'Vova: ja ne znajy jak vidpovidatu na putannia pro kohany, 4esno. zaraz prosto taka sutyacija... albom byde v veresni-zhovtni

Гаврик(Львів): Ким штатовським лейблам ти надаєш перевагу? Їду в Штати, можу завести туди твій деб’ютник. Хай знають наших)) gavrikt@ukr.net
VovaZil'Vova: Хороша пропозиція! Чим більше ти закинеш, тим краще.

HempMan (West Side of U.A. ): Ще одне де в нети можна качнути твого репу?? (безплатно!!!)
VovaZil'Vova: to4no ne znajy, ale liydu znahodiat'...

wrangray: Вова, що таке "галяретка трускавцова"?
VovaZil'Vova: Для всіх: галяретка - то желе, "трускавкова" - це полунична.

Anya911: чи легко бути найпривабливішим пацанчиком в країні?))
VovaZil'Vova: Тяжко, такий тягар, шо мама, не журися!

Дима: чи справд1 ви хочите загинути к 2pac
VovaZil'Vova: ni, v zhodnomy razi

Melya: Чи думаєш читати реп на англійській мові?
VovaZil'Vova: mozhluvo kolus'

FISHBONE: Какую фирму одежды ты предпочитаеш??
VovaZil'Vova: rizny gamerukans'ky...

makar: В каких странах ты уже известен?
VovaZil'Vova: v Ykrajini

YURA: як проводиш вільний час, якщо він ,звісно, у тебе є
VovaZil'Vova: Читаю мудрі книжки (не глянцеві журнали!), спілкуюся з друзями, граю в баскетбол.

Наталія: Ти справді зі Львову?
VovaZil'Vova: tak

Поліна: Які дівчата тобі подопаються?Альтернативні чи стандартні на підборах і т.д
VovaZil'Vova: garmonijni, v jakuh pojednyjetsia zovniwnia krasa i krasuvuj dyhovnuj svit

Tjotja: Що для Тебе означає слово "земляк"?
VovaZil'Vova: te wo i dlia vsih.

Anton: Вова в тебе прикольна пісенька з кліпом де можна її знайти?
VovaZil'Vova: v efiri M1

YURA: на виступ якого гурту мрієш потрапити??
VovaZil'Vova: The Roots

J!NJ1R: Каково положение хип-хопа в Украине?
VovaZil'Vova: Прекрасне! З'явився VovaZIL'vova!

Вова тоже со Львова: Коли ти був останній раз у Львові????
VovaZil'Vova: На минулих вихідних.

di NATka: Чи пойдте ви на концерт Black Eyed Peas???
VovaZil'Vova: Полюбому! І всім раджу!

Olechca: Які почуття тебе спонукають до написання твоїх пісень. Чи є такі пісьні в яких висвітлюється твоє перше кохання?
VovaZil'Vova: Різні почуття - різні пісні. Пісні про перше кохання немає, зате вчора написав про кохання теперішнє. ;-)

Redman: Чому ігнрорують мої питання ? Вова чи є в тебе свій фан-сайт або сайт де можут поспілкуватися справжні фани Репу ??
VovaZil'Vova: Ні, ще немає, але скоро буде.

Валерия: кто у тебя луший друг из шоу-бизнєса?
VovaZil'Vova: Напевно, що Рома Веркуліч - режисер програми VovaZIL'vova, учасник гурту SamosaBoyzz.

Ірчик.: Якої мети в житті намагаєшся досягти? Ким мріяв стати у дитинстві?
VovaZil'Vova: bytu v garmoniji z samum z sobojy i zi svitom navkolo. zarobutu kypy growej i zhutu v svoje zadovolennia.

DED_ZAPADLO: Таврійські ігри для тебе це "класний гульбан", "потрібні знайомства" чи "всі да і я не гірший" ????
VovaZil'Vova: 1 i 2

HempMan (West Side of U.A. ): Method Men & RedMan покрутив би трохи був би вдячний!!
VovaZil'Vova: redman'a nemajy klipiv, a meth byv pary raziv

di NATka: Чи є в вас кохана людина???
VovaZil'Vova: ja we ne vuriwuv 4u vona kohana... :)

Casper : Привет как давно ты начал свою карьеру?
VovaZil'Vova: Дивлячись що вважати за кар'єру.

Ромко: Я порівняв би Тебе з "Братами Гадюкінами" як до цього поставишся (питання Галицько-Волинського діалекту)?
VovaZil'Vova: fajne porivniannia. diakyjy.

FLYER MC: ПРИВІТ ЯК СЯ МАЄШ? ЧИ НЕ ПЛАНУЄШ ТИ СТВОРИТИ ЩОСЬ ТИПУ D12 ЧИ ЗАПРОПОНУЙ ТАКУ РІЧ СВОЇМ ПРОДЮСЕРАМ
VovaZil'Vova: ja sam sobi prodiyser

Emi: Де ти мешкаєш? У столиці?

Оньо: Ти хотыв би знятись у фільмі?
VovaZil'Vova: Хочу. Знімуся.

SnooP-DreD: Вова РЕспект за то что ты делаеш. НЕхочеш зделать Ремикс с Децлом?
VovaZil'Vova: Дякую. Хочу, і не тільки з Децлом.

Роксолана: А як тобі Друга Ріка
VovaZil'Vova: misciamu podobajetsia

Olechca: ти би міг в прямому єфірі признатися в коханні своїй дівчіні, якщо так є.
VovaZil'Vova: ja po4av jogo pusatu

Катастрофа: Вовчик ти супер! Ти зараз найкраще і найякісніше шо є на тіві....Чмок....
VovaZil'Vova: Дякую.

Zhyvchik: c): Усім відомо, що людська особистість це лише стереотип... Кто твій стереотип?
VovaZil'Vova: sorry ja ne zrozymiv putannia, ale stereotupiv namagajys' ne prutrumyvatus'

Андрiй Днепр: Как долго ты создавал клип(первый)?
VovaZil'Vova: Чотири зйомочних дні.

УТЮГ: как относишя к рєпу на русском
VovaZil'Vova: Позитивно.

Wolf: Який в тебе зрист?
VovaZil'Vova: 185

RomaZil: Чо так туго з відповідями ?
VovaZil'Vova: Чого так туго з питаннями?!

Tolik: Щож,пацан ти не поганий Вова, Але мало кому потрібна твоя просвітницька промова, Поменьше вставляй в пісні слова Діброва, і все буде круто, даю слово. Які плани на майбутнє? плануеш їхати в Америку?
VovaZil'Vova: Всі рими з моєї дебютної пісні. - В Америку - планую поїхати відпочити.

Надюха: Давай поженимся????!!!
VovaZil'Vova: davaj!

Sweta: День міста вже був!!!
VovaZil'Vova: oficijno jogo pereneslu. bylu prosto koncertu...

Гаврик(Львів): Хто тобі мутить біти? Здираєш чужі?))))))
VovaZil'Vova: Здираю, один раз. Більше не буду - чесне слово.

клеопатра: vova!я-самая большая твоя поклонница!и мне очень нравится твоя творчесть!и я хотела бы спросить: а)когда приедешь в Одессу?б)у тебя есть сайт? какой? p.s. а у тебя есть моб.теелефон?можешь дать,если не лень: )
VovaZil'Vova: kolu zaprosiat'. ne lin', ale ne dam :)

Opa Frost: Яка в тебе освіта?
VovaZil'Vova: vuw4a, ja duktor i televedy4uj

RomaZil: не задовбали одинакові питання?
VovaZil'Vova: Задовбали.

Zepti: Вова, який рєптобі подобається westcoastУ чи eastcoatУ?
VovaZil'Vova: І той, і той, і ще південний і midwest.

YURA: з ким ті мрієш записати дует? І чому?
VovaZil'Vova: ne mrijy, ale zapusyvatumy z tumu 4ujy tvor4ist' povazhajy

Ксюхончик: Куда ты тратишь деньги,которые зарабатываешь?
VovaZil'Vova: vkladajy v svojy myzuky

Nica: чи часто буваєш у Дзизі?чи любиш посидіти за філіжанкою кави?
VovaZil'Vova: ridko, kavy ja ne pjy, a vdoma y lvovi meni prujemniwe suditu...

KVoVa (VoVa Zi Zbarazha): Привіт Вова! Дуже класна в тебе програма, і пісні твої класні, і дівчата в тебе класні. Скажи коли можна буде побачити в твоїй програмі щось з європейського хіп-хопу (наприклад, дуже хотілось би побачити Down Low)?
VovaZil'Vova: diakyjy. down low navriad kolus' po4yjew. ale bylu francyzu

RomaЗіЛьвова: В якій годині зазвичай лягаєш спати ?
VovaZil'Vova: po riznomy. bluz'ko 12 no4i

di NATka: Чи часто користуєшся інетом???
VovaZil'Vova: raz na kil'ka dniv

xxx: Vova kagda priedish v Herson?
VovaZil'Vova: skoro

pop: Как называется стиль - в котором ты поешь?
VovaZil'Vova: galuc'ko-volunskuj rap

Катя: Когда у тебя день рождение?
VovaZil'Vova: 30.12

Катя з Києва: У тебе є дівчина?Якщо ні, то де тебе можна знайти?Де ти релаксуєшся?
VovaZil'Vova: v4ora byv v PATIPA, v nediliy bydy v oranzhereji

Вова: Чого ті ніколи не будеш робити?
VovaZil'Vova: vse vidnosno, neho4y zarikatus'

KVoVa (VoVa Zi Zbarazha): Яке в тебе ставлення до Lady Sovereign?
VovaZil'Vova: povazhajy

Tanichka: А де ти тусуешся у Львові?
VovaZil'Vova: mi100, BIT, majdan4uk bilia wkolu # 90... vdoma...

HempMan (West Side of U.A. ): Твоє ставленя до ВУЗВ?
VovaZil'Vova: 10 rokiv tomy vonu bylu najkraw4umu.

Casper: Какая у тебя по плану новая песня? И не будет ли она звучать случайно сегодня в студии?
VovaZil'Vova: Garia4i Tanci

Брухт: У тебя есть райдер? Сколько стоит организация твоего выступления?
VovaZil'Vova: 067 766 52 29 - Roma, jomy majakayj! mur

Фарочька: я бы хотела предложить свою кандидатуру как художник-график, для оформления афиш и альбомов.и всего подобного, в безкорысных длоя меня целей,
VovaZil'Vova: crazyhoop@ukr.net

Melya: Чи будеш ти висловлюватись нецензурними репліками,словами у своїх піснях як це роблять інші репери?
VovaZil'Vova: Намагатимусь такого не робити, є багато хороших слів, якими можна висловлюватись.

KVoVa (VoVa Zi Zbarazha): Коли в хітпараді буде GAME
VovaZil'Vova: v nastypnij programi - "hate it or love it"

Олеська: Ти сам пишеш собі тексти?
VovaZil'Vova: sam!

Tanichka: Який ти є насправді, без пафосу?
VovaZil'Vova: siogodni ja byv zovsim bez pafosy... na4ebto... :)

Андрей: Вова,а сколько ты собираешся выпустить клипов???
VovaZil'Vova: BAGATO!!!

Оля: Добрый день, Vova я думаю что раньше видела тебя на эстраде ты начинал свою сольную карьеру много лет назад но в другом стиле это правда спасибо за ответ
VovaZil'Vova: ni, ce byv ne ja.

NoToRiUs: ти з сихова?

shax: Чи плануєш ти поїхати на могилу 2PACA
VovaZil'Vova: v niogo nema mogulu, vin byv kremovanyj (jakwo buv:)

Me: Чому багато вважають, що 50 cent-це круто, а Серега- це відстій??...хоча це все якісна музика, професійно зроблена і виконана!!!!
VovaZil'Vova: ja z tobojy pogodzhyjys'!

Фарочька: эмейл Farochka1@yandex.ru художник
VovaZil'Vova: ok, diakyjy

Tanichka: Як ти гадаеш чому тебе взяли на m1?
VovaZil'Vova: bo ja horowuj pacan4ik i ja ciogo htiv!

@rtemЛОХ: Чи згодні ви з тим що Океан Ельзи найкраща група????!!!!
VovaZil'Vova:

Oleg: Очень понравилось Хорошоу (ФАЙНОШОУ) в твоем исполнении. Почему не ведешь дальше?
VovaZil'Vova: Дякую, грошей в них не вистачає. :)

di NATka: Ти трудоголік???
VovaZil'Vova: ТАК!

Спорти: За какую баскетбольную команду болеешь?
VovaZil'Vova: Miami Heat.

Nica(Львів): чи буває у тебе творча криза? і як ти з нею борешся?
VovaZil'Vova: Так, бувають.

ДаДа: тату или пирсинг у тебя есть?
VovaZil'Vova: Немає.

SiNyAvka: Приветик!вот только что пришла с курсов и увидела тебя по телику ,вот меня волнуют 2 вопроса: 1-почему ты негостолируеш по украине? и 2-вот в 70-е года в основном преобладал РОК,а щас очень роспространён РЕП,с чем это связано?
VovaZil'Vova: 1. Знімаєм пару кліпів - і їдемо в тур. 2. З тим, що час плине, і все змінюється.

Jam: ті любиш грати в компьютерні ігри
VovaZil'Vova:

di NATka: Не важаєте себе занадто наглим???
VovaZil'Vova: Сьогодні в ефірі - ні.

танюша: какое у тебя рсаписание?
VovaZil'Vova: Жёсткое.

vovaZILvova2: ти маєш шкідливі звички
VovaZil'Vova: Хто ж їх не має?!

: как долго ты планируешь прожить, животное? =)
VovaZil'Vova: Довше, ніж ти. :))

ilyuha: Чи виступав ти на випускному концертi у себе в школi;якщо так то який був номер?
VovaZil'Vova: Хотів пісню Fugees заспівати - нічого не получилось.

Чинчин: Приймаєш легкі наркотики? заради релакси чи щоб тримати себе у тонусі
VovaZil'Vova: Ні, мені й так ковбасить.

romeo: в якому місці можна побачити тебе найчастіше
VovaZil'Vova: В тренажерному залі - я там щодня.

е2-е4: в шахи граеш?
VovaZil'Vova: В шашки частіше.

Tarik: Вова, первый раз вижу тебя в ящике. Зрелище не для слабонервных. Ты как-то собираешься влиять на тинэйджеров нашей страны? Если да, то к чему бы ты их призвал?
VovaZil'Vova: Збираюся, максимально позитивним чином. Любити один одного, ставитися один до одного так, як вони хотіли би, щоб ставилися до них

Helen from hell: )): fotki na tvij email vidsylaty mogna? ty ih poba4yw 4y ni? ty osobysto pereviryaew svij email -crazyhoop-, 4y htos' za tebe ce robyt?
VovaZil'Vova: Висилай, якщо гарні - подивлюся із задоволенням.

Кнопер: Який вищий навчальний заклад ти закінчив?
VovaZil'Vova: КНУКіМ

Tanya: ти пунктуальна людина?
VovaZil'Vova: Не дуже, але я над собою працюю.

Мишко: Вова почему ти не отвечаешь когда тебя критикуют???????
VovaZil'Vova: Морожусь просто.

Дашенька: от куда такой странный акцент?
VovaZil'Vova: Зі Львова.

танюша: как относишься к тартак
VovaZil'Vova: Файно. Дивимся зараз їхній кліп і тішимося за них.

ilyuha: Чи е в тебе мелодраматичнi пiснi?
VovaZil'Vova: Є, пісні є всякі.

Новиков Максим: Дядя, у тебя что в мозгах происходит? Или там только ниточка для связи 2-х ушей?
VovaZil'Vova: Сам дурак.

Vova_zi_Smilu: Реп отстой поса параша ПАНКи ХОЙ победа наша!!!
VovaZil'Vova: Полюбому. Ти шариш.

buko-ultras: як ти до футбольних вболівальників ?
VovaZil'Vova: Позитивно, поки вони не починають занадто гнати бісюків.

Катя: Как скоро будешь менять подтанцовку?
VovaZil'Vova: Ця мене абсолютно задовольняє.

МАМА твоя: ты таким модным всегда был?
VovaZil'Vova: В мене навіть памперси були з Америки.

катя: чи не хотів би ти поїхати до євробачення?
VovaZil'Vova: Наразі ні. Але хотів би Тіну Кароль...

е23: на Свою передачу ты сам готовишь клипы
VovaZil'Vova: Угу.

Nica(Львів): сильно хочу твій автограф на плакаті!!! Може здійсниш одну мрію соєї фанатки.........
VovaZil'Vova: Колись здійсню.

Nica(Львів): може тобі вдасться відповісти на запитання, яке турбує всіх чоловіків - чому жінки відкривають рот, коли малюють очі?
VovaZil'Vova: Жінки прекрасні створіння і то є одна з їхніх загадок, яке нам належить розгадувати все наше життя.

VovaZIL'vova: ...
VovaZil'Vova: Я вас всіх люблю дивною греко-католицькою любов'ю. Зараз буду відповідати на решту питань. Кохайтеся, бо ми того варті. Мир!

the_dep: Привіт! У тебе досить непогано виходить читати реп. Не думав розпочати музичну кар"єру?
VovaZil'Vova: Думав. Думаю про це вже шість років. Надіюсь, що скоро мої думки матеріалізуються.

Usarios: Привіт! Вова, зміни прикид. Цей вже набрид
VovaZil'Vova: Дивись Діму Обрізана і Сашка Положинського - в них інші прикиди. ;)))

Макарони: Хто тобі створює імідж?
VovaZil'Vova: Я б не сказав, що в мене якийсь серйозний імідж. То, що ви бачите, досягнено спільними зусиллями.

Mazai: Вова! Можеш дати свій мейл? Хочу тобі скинути фотки з Арени(ми з тобою неж фотались)
VovaZil'Vova: crazyhoop@ukr.net

Кортні Кокс: У тебе багато друзів?
VovaZil'Vova: Дивлячись, що вважати за "багато". Є люди, яких я вважаю справжніми друзями, у яких впевнений на сто відсотків.

Контра: Ти займаєшся якимось екстремальним видом спорту?
VovaZil'Vova: баскет на майданчику це дуже екстремально

Патрони: Коли вже буде ЗІЛ?
VovaZil'Vova: та вроді і без нього все гуд :)

Ganja: Если ты реппер и действительно со Львова... ты знаешь когото из Ламрерг фемили?
VovaZil'Vova: Львів, крім того, що відомий VovaZIL'Vova, відомий ще й Ламберг фемілі. Скоро пацани будуть представляти Львів і Західну Україну на міжнародному фестивалі реп-культури InDaHouse в Харкові.

Мао: Чував, що ти фанатієш від НБА, а як ставишся до НХЛ?
VovaZil'Vova: Абсолютно паралелепіпед. Із задоволенням ношу хокейні футболки, але хокей не дивлюсь, і не маю ніяких почуттів до нього.

dupa: привіт зі Львова? ти де преважно тусувався тут і яких престижних друзів не перевіз із собою у Київ?
VovaZil'Vova: на сихові. пару перевізб решта там і лишились

Dmytro: Як ти ставишся до хард-року?
VovaZil'Vova: В дитинстві старший брат намагався присадити мене на хард-рок, але в нього нічого не вийшло. ;)

Ратамахата: Тобі щастить в житті?
VovaZil'Vova: Так.

Shishka22: Как ты считаешь у тебя есть конкуренты на украинской эстраде (в твоем стиле)
VovaZil'Vova: я таких не знаю

Махаон: Яка тобі подобається погода?
VovaZil'Vova: Не така, як сьогодні.

dupa: Як любиш проводити вільний від роботи час?
VovaZil'Vova: Я такий завантажений пацанчик. Я весь час працюю.

Зе Бест: Яка в тебе освіта?
VovaZil'Vova: вища, диктор і ведучий телепрограм

malik: Як ти відносишся до 2рас??
VovaZil'Vova: один з моїх найулюбленіших виконавців

dupa: ей чувак, які книжки любиш читати?
VovaZil'Vova: Остання книжка, яку прочитав - Ніл Доналд Уолш, "Бесіди з Богом": кардинально змінює світогляд, непідготовленим краще не братися. Взагалі подобаються книжки із самовдосконалення, які мотивують ставити цілі і досягати їх.

Shishka22: почему в своей передаче ты ставишь только зарубеж. исполнителей а не стараешься продвигать наших?
VovaZil'Vova: Тому що з нашими туго поки що. ТНМК і сам просунувся непогано.

ReSeY: Почему в твоем хит параде вообще не т русскогоили украинского репа слушаеш ли ты КАСТУ или МНОГОТОЧИЕ или ТНМК??????
VovaZil'Vova: ТНМК слухаю, Касту слухаю - й ті, й ті подобаються, обох поважаю. А з Многоточием... карма не складається - взяв диск і загубив.

~FroGzZyFroG~: Whassup!Які будуть прогнози щодо ситуації у світі хіп-хопу?За чим майбутнє?Мир.
VovaZil'Vova: За хіп-хопом, за чим же ще?!

Зе Бест: У тебе є заповітна мрія?
VovaZil'Vova: В мене багато мрій - і кожна заповітна. Хочу яхту велику довгу, хочу багато машин. Хочу мати квартирку в кожній з Європейській країні, Хочу хатку в Штатах.

АпіЛ: Вова, чому ты не влаштовуеш хіп-хоп вечірки? ті можеш створити свою хіп-хопову монополію!!!
VovaZil'Vova: Справа в тому, що в Києві й так багато таких вечірок. Варто послухати радіо - почуєш одразу чотири реклами щодо проведення хіп-хоп вечірок.

Mazai: Скільки років ти вже на М1?
VovaZil'Vova: Рік і місяць.

Иришка: Твои настоящие фамилия,имя,отчество?Почему VovaZil'Vova?????????????
VovaZil'Vova: Тому шо Вова і тому що зі Львова. Володимир Ігорович Парфенюк.

Ganja: Каких девушек ты предпоситаешь...Реперш или гоповочек?
VovaZil'Vova: Других точно ні. Стосовно дівчат можу сказати. що дівчата мені подобаються модельного типу.

ReSeY: Ты че там еминема попускал але 50сента прословлюв чомуууууууууууу?
VovaZil'Vova: Я не попускав Емінема - він класний чувак.

Shishka22: и все таки когда мы услышим тебя не в передаче, а в твоём ёсобственном клипе?
VovaZil'Vova: Скоро. Скоро.

Mazai: Коли Віллі в Гутені працював, грав з ним у баскедбол? : ) Він типу любитель : )
VovaZil'Vova: Да, одного разу таки пограли.

dupa: привіт зі Львова? відповідай на питання! скучаєш за Львовом? які тут у тебе друзі?
VovaZil'Vova: Скучаю, так скучаю - просто капєц. 8 грудня в мого львівського другана день народження - обов'язково поїду.

XLE V6: Яка тачка тобі подобається?
VovaZil'Vova: Bentley Continental GP

Shishka22: скажи а ты на самом деле зi Львова или ето для рифмы больше?
VovaZil'Vova: зі Львова! :)

Иришка: Сколько тебе лет?Где учился,может учишься?Кто научил так классно читать рэп?
VovaZil'Vova: Дякуюююю... Вчився в Михайла Михайловича в Ін-ті Кіно і Телебачення при Університеті Культури. Мені в грудні виповниться 22 роки.

Каскад: Де тобі більше подобається відпочивати: на морі чи в горах?
VovaZil'Vova: В горах. Висоцький мав рацію.

Буренок Наталя: Привіт зі Львова. коли вже заспіваєш про наш район? ;)
VovaZil'Vova: Я вже давно заспівав про наш район. На випускному вечорі 93 школи цього року її навіть програвали для випускників.

Ольчик: Привіт, правда, що ваша передача створюється з допомогою студії Олександра Пономарьова "З ранку до ночі"? Якщо так, то на якому рівні - ви там записуєте підводки до кліпів?
VovaZil'Vova: ти все правильно зрозуміла! :)

Desideria: Где бы ты хотел провести старость, в каком городе, стране?
VovaZil'Vova: Я думаю, що все-таки в Україні. Мігруючи між Львовом і Карпатами. До старості планую об'їздити весь світ.

vovas: а як тобі панк рок
VovaZil'Vova: Ніяк.

Иришка: Кто твой любимый исполнитель? Может знаком лично с МИРОВЫМИ рэпперами?
VovaZil'Vova: Ні, не знайомий, але влітку був на концерті Snoop Dogg і то було СУПЕР!

sahsok: Хто формує твій стиль? Чи сам одежинку підібрав?
VovaZil'Vova: Сам.

CRAZY@MAN: Тебе нравиться Светлана Лобода ?
VovaZil'Vova: Гарнюня. ;)

vovas: шо то в тебе за така шляпа
VovaZil'Vova: Національний гуцульський головний убір - doo rag.

оксана: увидем ли мы тебя на экране,как исполнителя рэп песен?
VovaZil'Vova: Скоро, дуже скоро.

Ganja: как ты относишся к девушка репершам, которые не только читают и пишут реп, но и носят шырокие штанишки, скейтера...?
VovaZil'Vova: Я взагалі намагаюсь позитивно ставитися до людей, попри те, чим вони займаються і як вони виглядаюсь. Ось. Але думаю, що дівчатам, навіть якщо вони читають реп і люблять хіп-хоп культуру, варто вдягатись так, аби підкреслювати всі свої переваги ;), а не приховувати їх під широкими штанями. Такі виконавиці як EVE, Lil-Kim, Foxy Brown читають реп, але при цьому завжди виглядають дуже сексуально.

ProJecT: як ти ставишся до українського патріотизму
VovaZil'Vova: а національно-свідомий патріот, і мені шкода, що це плутають з нацизмом чи фашизмом! Слава Україні!!! :)

АпіЛ: Чи були в тебе проблеми із скінхедами?
VovaZil'Vova: не було

Иришка: Где ты покупаешь свои наряды?Есть любимый магазин?
VovaZil'Vova: Маленька, сорі, так багато питань... Про магазин написали, літо, ранок, загадав би все те про шо я казав у відповіді на питання про заповітну мрію, польська, англійська, матюки іспанською, відібрали їх на кастингу, тупі амертиканські комедії, улюбленого нема, "все щго робиться - робиться на краще!", щодня, але на форумі тільки на lf.org.ua буваю, коли я голодний, я люблю все що є, 9 ранку, але планую прокидатись раніше, зі всіма в хороших стосунках, тільки моя, НАЗДОРОВ'!!! більше ти вроді ніц не питала :)))))))

vovas: ти хоть раз той баскетбол грав ти напевно мяча тримати в руках не віміеш
VovaZil'Vova: Пацанчик, ти може приїзди на канал - пограємо і подивимось, хто тут насправді вміє грати!!!

Dexter: Вова ты слушаеш 50CENT,BOBBY VALENTINO,THE GAME,JAY-Z,
VovaZil'Vova: все слухаю! реально!

iverson: а де ти намутив таких дiвчат?
VovaZil'Vova: Там, де намутив - вже нема. Мутити треба вміти! ;)

Vlad: Вова, говорят, что идея сделать хип-хоп хит-прарад пренадлежит Потапу. И именно сделать так, как сделал его ты. Твои коментарии. И еще, кого бы ты мог выделить из русской рэп сцены. Спасибо.
VovaZil'Vova: Люди взагалі багато говорять. Я знаю шо Потап теж мав якісь ідеї стосовно програми, але хіт-парад ЦЕЙ, ми замутили з Ромою Веркуличем! З ру реп сцени пре каста... решту треба послухати добре щоб когось виділяти чи не виділяти. і тобі дякую

Катька: Какая твоя любимая фраза?!
VovaZil'Vova: Немає.

дупа: які улюблені книжки письменники? привіт зі Львова!
VovaZil'Vova: класний нік! наполеон хілл, ог мандіно, адам джей джексон, ошо, та до холєри їх всіх, зара не згадаю

Иришка: Кто придумал передачу,и как ты попал на М1?
VovaZil'Vova: Попав! Просто попав! Передачу придумав персонаж, якого звати Рома Веркуліч, колишній учасник групи Вхід у Змінному Взутті.

Dexter: вОВА Я СЛУШАЮ РЕП С12лет а ты???
VovaZil'Vova: З 8-го класу.

ShurOK: Вовчик...я ничего не умею но хочу читать как минимум РЕП.. с чего начинать???
VovaZil'Vova: почни писати шось римоване, потім починай додавати в те шо пишеш якийсь зміст, мінімум матюків, і якшо бачитимеш, шо пре не тільки тебе, але й інших, значить все виходить! успіхів!

Януковичь.: ЗА кого на выборах будеш голосовать ?
VovaZil'Vova: не за яника, соррі...

Taniushka: дякую за хороршу якісну музику в твоїй передачі =) скажи, чому на м1 не ротують Desteny`s Child "Cater to you"?
VovaZil'Vova: по секрету: бо контора на якій випукаються Destiny Child не співпрацює з канлом. відсутність всієї іншої музики пояснюється тим самим.

Y-3: Привет! Какие марки одежды ты предпочитаеш?
VovaZil'Vova: Зараз на мені футболка Sean John від P.Diddy. Баскетбольна майка Reebok і бежеві мешти Lugz.

Dexter: Вова ты будеш читать на англиском РЭП?
VovaZil'Vova: Спочатку українською.

дупа: у тебе є дівчина?
VovaZil'Vova: з дівчиною у мене ДУПА!!! :))

Катька: Репер должен быть с татуировками!? А где они у тебя?!: )
VovaZil'Vova: Цензура не дозволить це місце показати... ;)

KIRpiCH: Ти траву куриш і як ти до неї відносишся?
VovaZil'Vova: Не курю, ніколи не курив і нікому не раджу.

Ganja: а почему ты выбрал именно реп, а не реп кор или что-то типа рока. Меня просто добивает что кажды второй нефор мучает свою "рок- группу", если это можно так назвать. Потому что далеко не у каждого есть талант
VovaZil'Vova: тому, що думаю, що якраз до репу в мене є хист.

L.A.: Як тобі творчість Young Buck? Для мене - крутіший за 50cent.
VovaZil'Vova: Якщо чесно, я не прослухав його альбом цілком.

МС: а ты выпустил хоть одну песню
VovaZil'Vova: Події минулої осені на Майдані призвели до того, що близько 50 тисяч людей слухали мою пісню.

shishka22: Не хочешь освоить англиский и продолжить карьерный рост где-нибудь в штатах?
VovaZil'Vova: Та я й так по ходу англійську знаю, але великі сумніви мене беруть, щодо можливості кар'єри українського реп-виконавця у Штатах.

steels: На каком виде транспорта ты передвигаешся?
VovaZil'Vova: Провокаційне питання...

Воля Кабель: У тебя дома есть компъютер и выделиный интернет ? Что ты делаем за ним ? .
VovaZil'Vova: Нащо мені вдома виділенка, мені й на роботі того добра вистачає.

Dexter: Здавов!Мне мнравитса как ты читаеш Рэп,ты умееш писать граффити??????
VovaZil'Vova: дякую. нє, не вмію

NАПРИКОЛЕ: А ГДЕ МОЙ ВОПРОС?
VovaZil'Vova: ДЕ ТВОЄ ПИТАННЯ?????

shishka22: что для тебя в женьщине важнее душа или попа, или предпочитаешь всё в симбиозе? : -)
VovaZil'Vova: Я типу максималіст. Хотілося б щоб все було на місці.

Mazilo: Якщо ти поважаеш Ємінема, то недумав записати з ним спільний кліп, заспівати разом? Це було б супер!!!
VovaZil'Vova: полюбому шось разом замутим

m@RmOt [A] |>An@rchY<|: Як ти вважаешь, у майбутньому щось світить українському hip-hopу? =)
VovaZil'Vova: у майбутньому укр хіп-хопу світить вова зі львова :)

Врачь: ЧЕм в детстве болел ?
VovaZil'Vova: У віці 3-х років у мене був гломерулонефрит (гостре запалення нирок).

W.R.K. M.D. м.Луцьк: Чув що 26-го у Києві буде відбірковий на ІНДАХАУЗЕ, чи знаєш ти щось про це?
VovaZil'Vova: нє, вроді просто гулянка буде де львівські пацани будуть читати

FANTOM: Как ты думаеш провести Новый Год и где?? спосибо
VovaZil'Vova: може в карпатах???...

shishka22: хотел бы родиться с тёмным цветом кожи, ведь было бы проще... тебе: -)
VovaZil'Vova: колись я про це думав...

NАПРИКОЛЕ: ВОВА, ТЫ ЧТО МЕНЯ ИГНОРИРУЕШЬ?
VovaZil'Vova: нє, зараз на якесь питання відповім!

shishka22: а Бритни нравится, как девушка?
VovaZil'Vova: після пляшки вина я б щось подумав щодо неї! :)

Гор: ты любишь пельмени с молоком?
VovaZil'Vova: Ні, не люблю пельмені.

дупа: а ти б одружився із Ані Лорак?
VovaZil'Vova: дивитись відповідь на питання про Брітні :)

ridne misto: VOVKA!!! Saliut zi L'vova!!! Vitaju!!!! Nam chekaty na birthdayparty in L'jal'ka?????
VovaZil'Vova: Чекайте, але, напевно, не в Ляльці.

дупа: які в тебе трулі?
VovaZil'Vova: білі

AsYa-68: Привет Вова!Твой любимый актер, актриса!
VovaZil'Vova: Том Хенкс, актриса та, в якої в фільмі бльше показують еее, нууу, типу... шось голе! гии

Иришка: в каких странах ты уже побывал?
VovaZil'Vova: Франція, Туреччина, Німеччина, Угорщина, Чехія, Данія і Польща.

Nazim: Привіт ми під тебе виступали на 3-річчі гутен морген,three colors, памятаеш таких? Якщо треба буде підтанцьовка звертайся,можемо поставити класне шоу!! пиши, або дзвони: naz@ipnet.kiev.ua 80979474446 Nazar,80667313611 Oleg
VovaZil'Vova: ок, подумаєм

Dexter: Как нащет Fank(a)?
VovaZil'Vova: хороша музика

Ganja: не хочешь сделать хип-хоп тур по городам украины. Типа хип-хоп пати в каждом городе?
VovaZil'Vova: хороша ідея, якшо втілю в життя з мене фляшка! :)))

Mazai: Без інету було б туго?
VovaZil'Vova: туго як в танку!

L.A.: Де можна собі такий Doo-rag взяти?
VovaZil'Vova: Республіканський стадіон ТЦ Олімпійський - там і шукайте.

Олег: Как ты относишся к такому рэперу как DRAGO??
VovaZil'Vova: ніяк не вдається його послухати...

NАПРИКОЛЕ: ТЫ ЛЮБИШЬ ПОЛЬСКИЙ РЭП?
VovaZil'Vova: деякий

RoYy: як ти відносишся до творчості 2pac, чи правда що його вже немає в живих???
VovaZil'Vova: позитивно, правда

дэкульта: Вовчик почему у тебя в програме отсутствует русская рэпчина ?
VovaZil'Vova: бо з російською музикою на каналі взагалі не густо...

NАПРИКОЛЕ: ЛЕНЯ , ЧЕ ТЫ МОЛЧИШЬ?
VovaZil'Vova: льоня, пару тижнів тому був в чаті...

Сашко: Тобі більше подобається hip-hop чи gangster rap.
VovaZil'Vova: та генгста реп то типу один з напряків хіп-хоп культури. не дуже подобається

Dexter: Какие тебе нравитьса девчонки я имею виду попа....ну ты поймёш???!
VovaZil'Vova: попа полюбе має бути файна, я навіть готовий пожертвувати заради її попи, її грудьми!:)))

Иришка: Смотришь SIMPSONS&
VovaZil'Vova: О, вчора була класна серія!!!!

[+]Nazim[+]: Вова ти супер! вожеш своїх фоток прислати? naz@ipnet.kiev.ua
VovaZil'Vova: Ворожити будеш на них? ;)

Максим: Чому так багато попсового репу в твоєму хіт параді? Як ти ставишся до METHOD MAN і WU-TANG?
VovaZil'Vova: Ти шо, гониш?! Вчора тільки був METHOD MAN у програмі.

RoYy: з відки ви черпаєте інформацію для вашої програми?
VovaZil'Vova: інтернет, дякувати Богу за інтернет!!!!

дупа: ну то давай разом підемо на день народження твого друга, бо я також зі Львова!!!!!
VovaZil'Vova: а ти гарна дупа, чи порепана? :)))))

ГопниксКвартала=): Скільки ти заробляешь на м1 ??
VovaZil'Vova: мені вистачає

ГопниксКвартала=): Що робиш на вихідних?? Пішли тусуватися у ПатиПА?
VovaZil'Vova: патіпа мажорний клуб, поки я не зовсім спопсився, я туди не хочу :)

~$t@k~: Як може називатися твій альбом?
VovaZil'Vova: в мене є варіанти, можеш теж шось запропонувати

Запорожец: ты умеешь фристайлить?
VovaZil'Vova: ТАК

Mazai: Як ставишся до здорового націоналізму? : )
VovaZil'Vova: ПОЗИТИВНО!!!

Dexter: -Take from life all and have a rest to the full extent!как ты можеш на ето ответить??
VovaZil'Vova: ДЕСЬ ПРИБЛИЗНО ТАК, Я І НАМАГАЮСЬ СТАВИТИСЬ ДО ЖИТТЯ.

Ася-68: Вова!Ты знаешь Потапа???
VovaZil'Vova: знаю, класний чувак

Олеся: Hey Vova!!! Whad up? Ur Babygal miss u up!!! When u will come 2 watch DVD? Say 2 her hi 4rom TV!!! Luv ya!!! peace!!! Leska
VovaZil'Vova: сорі маленька, завтикав дочитати тві меседж під час ефіру, а так полюбе сказав би тобі хай! скоро приїду!

Mazai: Вмовив когось з наших виконавців разом зачитати?
VovaZil'Vova: це вони мене мають вмовляти! :)

ДиМа: кто лучший игрок в нба сейчас, как ты думаешь???
VovaZil'Vova: леброн???...

Анжела: ти не хочеш провести зі мною ніч
VovaZil'Vova: було б добре на тебе глянути перед тим... :)

ДиМа: А почему ЗИЛ в заставке розовый???
VovaZil'Vova: бо рожевий то колір всіх справжніх Пі Ай Ем Пі!!!

шеин саня: я живу в росси но у меня ловит m1 !!!!!это круто!!!!!мне нравится твоя передача !вов а у тебя каие нибуть русские клипы участвуют в твоем хит пораде?
VovaZil'Vova: саня спасибо. русской музики вообще на канале нету... сорри

Чувак: тебе кто то помогает в жизни ?
VovaZil'Vova: БОГ

Сашко: Як на твою програму потрапила дівчина екзотичної зовнішності і з довгим хвилястим волосям?
VovaZil'Vova: це моя знайома

Vova iz Birulyova: A Vova ZilVova - lubitel piva bo4kovogo?
VovaZil'Vova: нє, тільки домашнє вино! :)

W.R.K. M.D. м.Луцьк: чи вистачить 20 грн. щоб записати сольний гАЛЬБОМ?
VovaZil'Vova: Г-альбом можна і на халяву записати, тіки нашо?.. :)

Тимур: де вы працювалы до цього?
VovaZil'Vova: на М1, але на посаді адміністратора

Влад: Вова, артисты какого русского рэп-лейбла тебе по душе? 100%, rap rec, respect production?
VovaZil'Vova: респект, реп рек, 100% не пре

Валерий: Почему передача выходит раз в неделю?
VovaZil'Vova: бояться, що як щодня буде виходити, то крім неї нічого більше дивитись не будуть! :)

Sashka: я ТВОЯ ЯРАЯ ПОКЛОННИЦА. А У ТЕБЯ НЕТ ЗВЕЗДНОЙ БОЛЕЗНИ?
VovaZil'Vova: якщо ти моя віддана прихильниця, то любитимеш мене і з зірковою хворобою і без!!! :)))

iverson: коли святкуеш день рождения?
VovaZil'Vova: з 29 на 30 грудня у львові, приїжай!

SooN: Тобі до 3-х копіт, потрібно 3 аміго! І буде ціла рульна тусовка! : )
VovaZil'Vova: коБіт, а не так як ти написав. Я замісь трьох аміго! :)))

Ася: Где чаще всего бываешь???
VovaZil'Vova: на роботі...

~$t@k~: В тебе є свій сайт в інтернеті?
VovaZil'Vova: скоро буде!

ShurOK: как ты относишся к своим попсовым колегам???(например Кристина и Ильюха)
VovaZil'Vova: хороші попсові колеги! я їх люблю, дивною католицькою любов'ю :)

Дана: Вова,а в любовь веришь????
VovaZil'Vova: вірю

Ірочка: Чи ти плануєш частіше випускати свою передачу?
VovaZil'Vova: щодня!!!

koluchka: Tu Po Goroskopu xto?
VovaZil'Vova: козеріг

[+]Nazim[+]: Не поленитесь, пожалуйста прочитать после эфира все вопросы я писал вам нащёт шоубалета!
VovaZil'Vova: ОК.

Влад: Самый известный конфликт русских рэперов это Лига против Шеффа. Чей дисс тебе понравился больше? Кто был убедительнее?
VovaZil'Vova: лига полюбе виграв доктора зломаного носа!

Олег: Як ви выдноситесь до готичної музики
VovaZil'Vova: спокійно, але сам не слухаю

Танюха: А ти нїколі не співав українські народні пісні?
VovaZil'Vova: коли вип'ю, завше співаю! і в хорі колись співав (по малолєтці)

WANO: что чувствуешь к футболу?(на фоне последних успехов наших зборных) кто твой лубимый футболист из украинских и не украинских?
VovaZil'Vova: не знаю, як наша збірна, але львівські карпати зараз всіх рвуть, і я цьому радий!

ДиМа: А что для тебя важнее в чуваках)))?
VovaZil'Vova: чесність і відданість

Денис: У тебе будуть сольні концерти з твоїми піснями, де саме, і чи будуть вони у Львові.
VovaZil'Vova: у львові вони були, є і будуть навіть в тому випадку якщо з великим шоу-бізом не складеться!

Garik zi kyiva: ти був в амеріці????????????????????????
VovaZil'Vova: багато разів, але щоразу у ві сні... :)

Sergey: За кого ти голосував?
VovaZil'Vova: разом нас багато, нас не подолати!

Ася: Твой любимый напиток???
VovaZil'Vova: компот

Режисер: Які тобі подобаються кіна?
VovaZil'Vova: кіна подобаються ФАЙНІ!

iverson: тобi сподобався чат?
VovaZil'Vova: реальний чат!

stak: Так шо там з євробаченням?
VovaZil'Vova: не хочу я туди. поки-що!

Camanch: Як ставишся но бойових мистецтв?А зокрема нашого БОЙОВОГО ГОПАКА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
VovaZil'Vova: бойовий гопак, і ти по-ходу трупак! дякую за питання. слава Україні!

Саньок: Коли реп почав читати і на кого тоді рівнявся
VovaZil'Vova: НІ НА КОГО! просто слухав тих, кого вже тут згадували. мир

[+]Nazim[+]: Ворожиті нівякомі разі я позпечатаю, на стуни поначіплюю, нехвилюйсю дротики кидати в них не буду!!!
VovaZil'Vova: на сайті М1 висять мої фотки

Денис: В яких клубах ти буваєш коли приїзжаєш у Львів?
VovaZil'Vova: лялька, мі100, Біт

Ірочка: А в грудні, якщо не секрет, то коли у тебе день-народження?
VovaZil'Vova: 30

stak: Хочеш подарую почту на gmail.com!!!!
VovaZil'Vova: дякую, моя поки-що теж не глючить

Saint: Вова! Кто для Тебя король РЕПА?
VovaZil'Vova: 2рас

Арчибальдовна: вова я пишу рэп, и довольно не плохоИ хочу чтобы он звучал на эстраде.Что для этого надо зделать?
VovaZil'Vova: якщо тебе дійсно цікавить це питання, пиши на crazyhoop@ukr.net, поговоримо

Ася: Ты уже влюблялся в кого то?????????
VovaZil'Vova: в Ксюшу за якою я поїхав в київ. привіт їй :)

Танюха: Я ОБРАЗИЛАСЬ!
VovaZil'Vova: не ображайся...

Mazai: Пузаті дурять мені фуфєл - хто сказав? %)
VovaZil'Vova: лілія сандулеса??? іво бобул??? поплавський??? здаюсь!!! Мазай, дякую за всі питання, сорі шо не відповідав, часто інші те саме питали. Мир

DJ Ra: Вовка, хочу познакомиться с девчёнкой, которая последнее время "солирует" с тобой в кадре : ))) Это риал?
VovaZil'Vova: в тебе грошей не вистачить! :)))

Camanch from KOVEL`: То де можна такі речі як в тебе вицапати!!! Хай живе Українська чітка!!!
VovaZil'Vova: в києві, пацанчік, в києві. в ковелі ніяких магазинів не знаю... :))) метро Республіканський стадіон, з поверх

NАПРИКОЛЕ: О ЧЕМ ДУМАЛИ ТВОИ РОДИТЕЛИ?
VovaZil'Vova: хороше питання. передаю привіт мамі і татові. вони думали про те, який класний в них вийде пацанчік Вова Зі Львова!

L.A.: Улюблена команда NBA?
VovaZil'Vova: LA був коли вони перемагали і там Шак грав, тепер Маямі...

дівчинка: скільки тобі років....
VovaZil'Vova: 22

Garik zi kyiva: я твій фанат,ти самий крутой!!!!!!!!
VovaZil'Vova: дякую

Вig Suh: Вова,почему ты мне не отвечаеш?Где можно скачать твои исполнения???
VovaZil'Vova: та поки-що ніде не скачаєш, бо в неті їх вроді нема.

anarxist: детки есть???
VovaZil'Vova: 7

Densky: Як Тобі InDaNouse у Мі100?
VovaZil'Vova: офігенно

Nazar: Повторяю уже отосланый вопрос: Если вожможность у молодой группы, котороя монтирует 1 клип, засветится в твоей программе? Если да, то как тебя найти?
VovaZil'Vova: ні, наврядчи. для вас це навіть добре бо порівнянно з американськими кліпами ваш всеодно буде виглядати гіршим, і це буде поганою рекламою для вас самих. треба просто домовлятись з каналом, за ротацію кліпу, але для цього він має бути добре зроблений, і без типових ознак андерграунду, без мрачняку бо такий кліп по-любе не візьмуть! успіхів!
VinT
ВОВА THE BE$T!!!
VovA Рулит без базарУ!
Fuzzy
Винт, а ты перед тем, как создавать тему:
1) смотри, есть ли подобные
2) думай, что выкладываешь, по возможности СОКРАЩАЙ обьем выкладываемого материала
3) еще раз подумай нужно ли создавать новую тему
Ты тем самым и себе жизнь облегчаешь, и модераторам в особенности...
CBoLo4b
Чуваки прикиньте у меня 116 мб песен Вовы зи Львова. Качайте в дс++!!!
vetalik
Если б Вова зи львова пел и английский РЭП, то можна было б его на евровиденье отправлять.
Хитман
Решил розшевелить старую тему.. rolleyes.gif Кому надо качайте у меня в дс++ новую песню VovaZiLvova - Все буде файно.. smile.gif
Sammy
или у меня слуха нету, или........ в общем смотрите, точнее слушайте, сами.
Хитман
ого реально похожие.. blink.gif
atomic
ЦИТАТА(Хитман @ 18.07.2006 - 23:49 pm) *

Какое ваше мнение о етом исполнителе кто не слышал не одной песни вот вам парочку..
VovaZiLvova-Гарячі танці
VovaZiLvova-Вова зі Львова smile.gif

убивает он меня, 100% не нравится
VinT
На некультурну поведінку молодим львів'янам відтепер вказуватимуть відомі особистості України. Першим учасником соціального проекту Львівської міської ради, який спрямований на профілактику таких негативних явищ серед молоді, як засмічення вулиць міста, некультурна поведінка, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, став репер Вова зі Львова.

Він записав аудіо- та відеоролик соціальної реклами, який із понеділка транслюватимуть на львівських телеканалах і радіостанціях. Також заклики виконавця будуть розміщені на біґбордах.
yurajedi
апасные пацаны из Совка)
T.I.
гг ... Вовка хоть он и мой теска НО он лОл ... он для меня как Верка Сердючка тока в репе!ЧитатЬ не умеет ... под кого то косит токо под кого хз ... пока еще не пресек !
ВОТ ТАК
Это "текстовая" версия, возможен просмотр только основного контента. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста нажмите сюда.
Invision Power Board ©